0-555-981-8053

REZERVASYON

HİZMETLERİMİZ

Salonumuzda sunduğumuz hizmetler

Yemek Organizasyonu

Yemek Organizasyonu

Yemek üretiminde lezzet ve kalitenin önemi kadar hijyen de önemlidir. RUYA DÜĞÜN SALONU ve yemek organizasyonunun kullandığı gıda ürünlerinin tamamı kaliteli markadlardan oluşmaktadır.Değerli ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetler veriyoruz.En özel günlerinizde sizlere hizmet vererek gönül rahatlığıyla gününüzün tadına varın.

KONYA USULÜ-KÖY USULÜ-TABİLDOT VE ALA CARTE OLARAK YEMEK ORGANİZASYONLARI YAPMAKTAYIZ

HER TÜRLÜ ÖZEL GÜNLERİNİDE HAC VE UMRE YEMEKLERİNİZDE İSTEDİĞİNİZ DAVETLİ SAYISINA GÖRE YEMEK YAPMAKTAYIZ

 

Konya düğün yemekleri olarak genelde Yogurt çorbası, etli pirinç pilavı, bamya çorbası, irmik helvası gibi menüler vardır. Konyalı hemşehrilerimiz genelde düğün yemeğinde bahsederken pilav döktürmüş, pilav vermiş diyerek bahsedilir. Düğün pilavı genellikle erkek tarafı tarafından verilir. Kız tarafında böyle bir adet söz konusu degildir. Genellikle 10 kişi lik olarak yerleştirilen masalarda yenir. Erkeklerin ve kadınların yemek yeme yerleri farklıdır. Erkekler ile kadınlar için ayrınlan masaların arasında belirli bir boşluk bırakılır ve araya perde çekilir.

 

Usta ahçılarımız tarafından hazırlanan ve sunulan yemeklerimizde eşşiz lezzetler tatmak isterseniz salonumuza bekleriz....

 konya usulu yemek mönümüz       

-yayla çorbası

-pilav üstü kavurma

-bamya çorbası

-irmik helvası

-zerde

-kapalı su-meyve suyu

Bizi Arayın